Skip to content

Mūzika

No Comments on Mūzika

Hits: 428

Poļu Nams
Grupa “POĻU NAMS” – dzīva mūzika Jūsu pasākumos!

Muzikantu pakalpojumu spektrs mums ir pietiekami plašs – no viena muzikanta līdz lielam sastāvam (ar bungām, basiem un citiem “pribambasiem” 😆 ). Viss pēc Jūsu vēlmēm un iespējām. Nepieciešamības gadījumā pieaicinām viesmāksliniekus. Bet mūsu pamats ir grupa POĻU NAMS.

Par grupas pirmssākumiem vēlāk.

Šeit par POĻU NAMU šodien.

Joprojām grupā darbojas viens no tās dibinātājiem – ULDIS GODAINIS – balss, sintezatori, ģitāra u.c. instrumenti. Grupas labskanīguma aprūpētājs, pogu spaidītājs, vadu un visa kā cita vilcējs – MĀRIS BURMISTRIS – saukts Brigadieris.

Esam pieredzējuši muzikanti, jo mūzikas lauciņā dažādos sastāvos, žanros un statusos darbojamies jau no pagājušā gadsimta 80-tajiem gadiem. Šo gadu laikā ir nospēlēti neskaitāmi pasākumi – koncerti, festivāli, kādreiz populārie estrādes svētki, balles, zaļumballes un ballītes, jubileju pasākumi, korporatīvie un draugu tusiņi,kāzas un, nu, jā – arī bēres. Vārdu sakot – dzīva mūzika visiem dzīves gadījumiem. Grupas ir bijušas visdažādākās, bet nu jau daudzus gadus maskējamies zem nosaukuma “POĻU NAMS”. Nu, jā – arī “POĻU NAMS” laiku gaitā ir piedzīvojis visādas pārmaiņas, bet izdzīvojis. Kāpēc tāds nosaukums, par to citā lapā. Šeit tikai Alda Drēģera teikto: – Tu to nosaukumu izdomāji, Tev tas arī jāpatur! Tā, lūk!

Par prieku Jums un par prieku mums strādājam no sirds – bez haltūras, labskanīgi un interesanti. Pēc Jūsu vēlmēm ir iespēja saskaņot repertuāru, lai Jūsu pasākumā skanētu Jūsu iemīļotās melodijas. Vakara gaitā iespējamas dažādas aktivitātes, ja nepieciešams, pieaicinām profesionālu vakara vadītāju. Muzikantu atpūtas brīžos skan ierakstu mūzika (fonotēkā ir gandrīz viss iespējamais un neiespējamais) – galda piederumu un glāzīšu škindoņu nedzirdēsiet..

Kvalitatīva skaņa (varam nodrošināt apskaņošanu sākot no maza krodziņa līdz brīvdabas estrādei) un bilde – tas par gaismām. Ja ir vēlēšanās, varam piedāvāt karaoke un brīvo mikrofonu.

Un, kā teica kāds mans kolēģis – arī pasākuma beigās būsim skaidrā!

Lai gūtu priekšstatu par mūsu skanējumu, piedāvāju paklausīties dažas pašu radītas dziesmas no “POĻU NAMA” repertuāra. Pasākumos, protams, spēlējam pieprasīto repertuāru, cenšoties katram izpildījumam pievienot kādu īpašu skanējumu.

“Poļu Nams” – audio:

Primary Sidebar