Skip to content

Audio apstrādes programmas

No Comments on Audio apstrādes programmas

Hits: 727

 

audio apstrādes programmasProfesionālo audio ierakstu, rediģēšanas un apstrādes programmu klāsts ir gana liels. Tiek piedāvātas visdažādākās sarežģītības gan maksas, gan bezmaksas audio apstrādes programmas, gan universālas, gan pielāgotas konkrētam mūzikas žanram. Tāpat ir pieejami dažnedažādi skaņas apstrādes spraudņi (plagins), virtuālie sintezatori (VST), kuri darbojas attiecīgajā audio programmā vai patstāvīgi (stand alone). Atrast sev vispiemērētāko nav nemaz tik viegli. 

 

Tālāk tikai dažas no audio apstrādes un rediģēšanas programmām – varbūt, ka informācija Jums noderēs. 

 

 

audition-logo

Adobe Audition – profesionāla programma profesionāļiem, kuri nodarbojas ar audio/video apstrādi. Praktiski neierobežotas iespējas failu rediģēšanā, apstrādē, dažādu specefektu pielietošanā. Faktiski lietotājs iegūst pilnvērtīgu jaudīgu ierakstu studiju – vienkāršu pielietošanā apvienojumā ar pietiekoši profesionāliem instrumentiem.

 

 

CubaseSteinberg Cubase – daudzfuncionāls daudzceliņu audio/MIDI redaktors/sekvenceris, kas apvieno sevī visus nepieciešamos instrumentus un rīkus profesionāla līmeņa mūzikas radīšanai. Teicams instruments elektroniskās (un ne tikai) mūzikas radītājiem. Liels instrumentu un efektu klāsts, kuru Jūs, protams, varat papildināt ar saviem iemīļotajiem VST u.tml. rīkiem. Importējiet programmā vienkāršu MIDI failu (vai uzrakstiet) un, pievienojot virtuālos sintezatorus, pārveidojie to līdz nepazīšanai. Labas iespējas darbam ar vokālu. Un vēl, un vēl un vēl… Bet, nu ievērtējiet paši –

  

                     

Sonar_LogoCakewalk Sonar –  jau vairākus desmitus gadu pelnīts līderis pasaules DAW produkcijas tirgū. Miljoniem mūziķu visā pasaulē, tajā skaitā Grammy® un Emmy® balvu ieguvēji, ikdienas to izmanto savā daiļradē. Cakewalk komanda piedāvā visdažādākās šī lieliskā produkta kooplektācijas – Jums atliek tikai izvēlēties!

Šeit tikai neliels ieskats neaptveramajos interneta resursos par un ap Cakewalk Sonar.

 

 

ForgeMagix Sound Forge – jau daudzu gadu garumā Sound Forge ir rekomendējis sevi kā labākais profesionālais audio redaktors. Savā darbā to izmanto ļoti daudzi skaņu meistari – mūziķi, producenti, audio režisori. Sound Forge popularitāte un apstrādes kvalitāte ir to izvirzījusi audio redaktoru līderpozīcijās, tāpēc tam veltīšu vairāk uzmanības.

 

 

fl-studioFL StudioFruity Loops Studio – beļģu kompānijas Image Line Software izstrādāts produkts – audio redaktors-sekvenceris. Kā jau visi ilgdzīvotāji arī Fruity Lopps kopš pirmā versijas iznākšanas pagājušā gadsimta nogalē ir piedzīvojis pamatīgas izmaiņas un apaudzis ar visvisādām iespējām un instrumentiem, tādejādi pelnīti iegūstot popularitāti daudzu pasaules klases mūziķu vidū (AVICII, Jay Frog – ex Scooter, Bounce un daudzi, daudzi citi).

Piebildīšu gan, ka, manuprāt, FL vairāk ir piemērots elektroniskās mūzikas radīšanai, bet ir vērts pamēģināt.

 

 

Studio OnePresonus Studio One – vēl viens audio apstrādes programmu gigants. Programma augstā līmenī piedāvā visus nepieciešamos instrumentus profesionālai mūzikas radīšanai – ieraksts, aranžēšana, apstrāde ar audio efektiem u.t.t. Presonus Studio One piemīt arī vairākas īpatnības, kas to atšķir no līdzīgām konkurentu programmām. Pēc daudzu lietotāju/iesācēju domām, programmai ir viens no ērtēkajiem un draudzīgākajiem interfeisiem. Iemēģiniet!

 

Lasīt tālāk!

 

Primary Sidebar