Skip to content

Adobe Audition

No Comments on Adobe Audition

Hits: 352

Adobe AuditionAdobe Audition – jaudīgs audio redaktors. Tas ļauj strādāt gan ar vienu (edit), gan vairākiem audio failiem (multitrack). Pirmajā gadījumā Adobe Audition ir pilnvērtīga studija faila rediģēšanai ar lielu darbarīku komplektu. Multitrack režīmā iespējams vienlaicīgi strādāt ar vairākiem failiem, kas atrodas vienā sesijā, bet dažādos celiņos (track).

Pārslēgšanās starp iepriekš aprakstītajiem režīmiem notiek pietiekami ātri un lietotājs nezaudē kontroli pār atsevišķām sesijām un audio failiem. Katrs no redaktoriem ļauj digitalizēt skaņu, kas iegūta (ierakstīta) no ārējiem avotiem, kas saistīti ar datoru, izmantojot mikrofonu vai iebūvēto skaņas karti.

Rediģēšanas (edit) režīmā, lietotājs var vienlaicīgi ierakstīt ne vairāk par diviem audio avotiem. Savukārt Multitrack režīmā iespējams ierakstīt vairākus avotus, kuru skaits ir ierobežots tikai ar audio adaptera īpašībām. Multitrack režīms visbiežāk tiek izmantots profesionāliem mērķiem – ierakstu studijās.

Adobe Audition “saprot” daudzus failu formātus. Programmā iespējams gan importēt, gan eksportēt (saglabāt) audio failus visdažādākos formātos. Palielināt atbalstīto failu formātu palīdzēs speciāli filtri- Plugins, kas ļauj Jums importēt un eksportēt dažādus Jums nepieciešamos audio formātus. Tādējādi programma strādā ar šādiem audio failu formātiem: HE-AAC, AAC, AIFF, AIF, APE, aifc, AU, BWF, CAF, AVR, FLAC, IFF, M4A, HTK, MP2, MAT, OGA, MP3, OGG,PCM, PAF, MPC, PVF, SD2, RAW, SDS, RF64, SND, WVE, VOC, SF, VOX, WAV, W64, WMA, XI. Audition veiktspēju krietni palielina iespēja pievienot dažādus ārējos moduļus (VST DX u.t.t.) Programmā ir iespējams importēt video failus, lai rediģētu audio un eksportēt gatavo materiālu vienā no šādiem formātiem: AVI, MOV, DV, MPEG-1/2/4, 3GPP, 3GPP2, R3d, SWF, FLV, WMV. Bez pamata funkcijām Audition iespējams ierakstīt gatavo materiālu CD (CDview), ieskaņot filmas.

Manā skatījumā ļoti ērts audio redaktors, daudzejādā ziņā pat pārāks par saviem konkurentiem (Magix Sound Forge u.c.).

Iespējas ļoti plašas.

Rekomendēju!

Premium BeatUdemyAdobe_TVmusic-lifevidopraktika-zvucanija4-create-ruAdobe Audition CS6 CourseScoopAdobe Lessons

 

 

 

 

Primary Sidebar