Skip to content

Presonus Studio One

No Comments on Presonus Studio One

Hits: 263

Presonus Studio OnePresonus Studio One – daudzfunkcionāls muzikāls komplekss (atvainojiet par šādu apzīmējumu) dažāda žanra – no tehno un transa līdz blūzam un rokam –  mūzikas radīšanai, kas ieguvis lielu popularitāti indie mūziķu vidē.

Pēc pirmreizējās Presonus Studio One  startēšanas tiek piedāvāts lejuplādēt papildus spraudņus (plagins) un instrumentus. Pēc tam var veidot jaunu projektu (opcija Create a new Project) vai atsevišķu skaņdarbu (opcija Create a new Song). Project – tas būtu lauks gala māsterēšanai. Create a new Song – lauks darbam ar treku – miksēšanai, audio efektu pievienošanai, rediģēšanai. Laukā Setup programmas starta lapā ir redzama izvēlētā skaņas iekārta (karte). Šeit gan interfeiss izskatās diezgan sarežģīts, tāpēc pieredzējušākie lietotāji izvēlas "karsto taustiņu" kombinācijas.

Programmas darbavirsmas labājā pusē izvietots meklētājs (browser), kuru pielietojot iespējams "izsaukt" instrumentus, efektus, audio materiālu (loops) u.c. failus. Ar drag'n'drop paņēmienu viss vienkārši pārvietujams vajadzīgajā trekā.

Interfeisa kreisajā pusē atrodas audio un MIDI treku saraksts (menu) ar visiem nepieciešamajiem "pričendāļiem" – record, volume, mute, monitor.ect..Centrā atrodas galvenais darba lauks izvēlēta materiāla ierakstam, rediģēšanai un apstrādei. Visas šīs operācijas veicamas ar interfeisa augšpusē izvietoto instrumentu palīdzību. Ekrāna lejas daļā izvietots mikseris (ne tas, kas pielietojams virtuvē – nu Jūs jau sapratāt!).

Nedaudz no Presonus Studio One tehniskās specifikācijas:

Mac®

Mac OS X 10.8.5 or higher

Intel® Core 2 Duo processor (Intel Core i3 or better recommended)

Windows®

Windows 7 x64/x86 SP1 + platform update, Windows 8.1 x64/x86, Windows 10 x64/x86

Intel Core 2 Duo or AMD® Athlon X2 processor (Intel Core i3 or AMD Athlon X4 or better recommended)

Mac and Windows systems

4 GB RAM
(8 GB or more recommended)

30 GB hard-drive space

Monitor with 1366 x 768 resolution (high-dpi monitor recommended)

A multi-touch enabled monitor is required for touch operation

Studio One Remote for iPad®

iPad Pro®, iPad 2, iPad mini®, and newer models

iOS 8 or later

Studio One Remote for Windows

Compatible with Surface 3 (and higher) and Surface Pro 2 (and higher)

Windows 8.1, Windows 10 or later (Windows RT not supported)

2GB RAM Minimum (4GB RAM or more recommended)Tablet must be x86-compatible (not ARM-based)

Lai gan Presonus Studio One nav tik populāra audio apstrādes programma kā plaši pazīstamās Adobe Audition, Sound Forge u. tml., esmu pārliecināts, ka tā sagādās Jums daudz patīkamu pārsteigumu. Pamēģiniet!

Studio One ExpertStudio One™ Video TutorialsStudio One TutorialsGroove 3Studio One ExСтатья PreSonus Studio OnePresonus Studio One Pro 2 (видеоуроки)

Primary Sidebar