Skip to content

Photoshop

No Comments on Photoshop

Hits: 328

Adobe PhotoshopADOBE PHOTOSHOP – pasaulē vadošais grafiskais redaktors, kas gan īpašus komentārus neprasa – ar savu plašo instrumentu klāstu programma sniedz Jums neierobežotas iespējas darbam ar dažādu grafisko materiālu. Photoshop izstrādātāju komanda pastāvīgi atjauno un uzlabo programmu, pievienojot tai aizvien jaunus un jaunus instrumentus, paplašinot redaktora funkcionalitāti, radot jaunas versijas (Photoshop Lightroom, Photoshop Elements, Creative Cloud u.c.).

Tikai nedaudz no pēdējā Photoshop uzlabotajām funkcijām.

Ērtāka sadarbība ar bibliotēkām. Pārvaldiet Creative Cloud bibliotēkas tikai kā lasāmas, lai tās var izmantot grupas dalībnieki, taču tās netiktu mainītas vai izdzēstas.

Atjaunināts bibliotēku panelis. Atrodiet vajadzīgos līdzekļus ātrāk, izmantojot jauno Adobe Stock filtrēto meklēšanu un ikonas, kas atvieglos licencēto Stock līdzekļu noteikšanu.

Atlase un vietas maskēšana. Šī jaunā darbvieta palīdz veikt precīzu atlasi un ļauj maskēt vieglāk nekā jebkad iepriekš. Izmantojiet rīku Refine Edge Brush, lai skaidri atdalītu priekšplāna un fona elementus.

Ikdienas darbi, paveikti ātrāk. Photoshop CC atver dokumentus ātrāk un nodrošina lielāku reaģētspēju. Turklāt funkcija Content-Aware Fill darbojas trīs reizes ātrāk un ar labākiem rezultātiem, bet izvēlne Font (Fonti) parāda fontu sarakstu līdz pat četrām reizēm ātrāk.

Saturam pielāgota apgriešana. Photoshop izmanto Content-Aware tehnoloģiju, lai pārdomāti aizpildītu brīvos laukumus, kad lietojat rīku Crop (Apgriezt), lai pagrieztu attēlu vai izvērstu kanvas ārpus attēla sākotnējā lieluma.

Fonta saskaņošana. Photoshop tagad var analizēt, identificēt un pielāgot attēla vai fotoattēla latīņu alfabēta fontus, izvēloties piemērotāko fontu noformējumam.

Uzlaboti dizaina paneļi. Tagad varat dublēt slāni vai slāņu grupu citos dizaina paneļos, ātri mainīt dizaina paneļa fonus un skatīt dizaina paneļus ar caurspīdīgiem foniem.

Eksportēšanas uzlabojumi. Izmantojot jaunu izvēles rūtiņu, iegult krāsu profilus PNG vai JPG failos ir pavisam vienkārši.

Pielāgojiet sejas vaibstus. Funkcija Face-Aware Liquify automātiski nosaka acis, degunu, muti un citas sejas daļas, atvieglojot to pielāgošanu. Lieliska portretu retušēšanas iespēja.

Veiciet darbu vieglāk ar glifiem. Lietojiet citus, īpašajām rakstzīmēm paredzētus glifus tieši no konteksta izvēlnes.

3D drukāšana Microsoft 3MF formātā. Windows 10 lietotājiem: saglabājiet savu 3D modeļu bagātīgās krāsas un tekstūru, drukājot tieši Microsoft atvērtā avota 3MF formātā.

Izveidojiet rakstus ar Adobe Capture CC. Izmantojiet programmu Capture CC savā mobilajā ierīcē, lai pārvērstu attēlu rakstā. Saglabājiet to Creative Cloud bibliotēkā un tad izmantojiet kā rakstu vai raksta aizpildījumu savos Photoshop projektos.

Demonstrējiet savu darbu ar Adobe Portfolio. Tagad, kad izmantojat Portfolio, lai izveidotu brīnišķīgu vietni savu Photoshop attēlu demonstrēšanai, varat izveidot pielāgotas mērķa un kontaktinformācijas lapas labākai saziņai ar skatītājiem.

Darbs ar Adobe Experience Design CC (Preview). Kopējiet un ielīmējiet savus Photoshop CC līdzekļus tieši Adobe XD — jaunajā visaptverošajā rīkā, kas paredzēts, lai lietotājiem atvieglotu vietņu un mobilo programmu noformēšanu un prototipu izstrādi.

Un vēl daudz kas cits. Iekļauta arī jauna preference mantotās Healing Brush izmantošanai, uzlabota skārienvadības žestu reaģētspēja, jaunas dizaina paneļu eksportēšanas iespējas un daudz kas cits.

vandelaydesignrfix-logo1photoshopessentials-com_logolatfoto_logo3te_un_turphotoshop-blogonline-photoshoplyndaplaneta photoshop3dsmax.complanet-ruPS master ruPixel 2 LifePhotoshop SecretscompartstudioprophotosPS on YouTubePhotoshop Infops-lessonsphotoshop logolayersmagazinephotoshopcafephotomonsterphotoshop-onlinephotofacemir photoshopdemiartvideouroki alekseja kuzmicevamirphotoshop

 

 

 

 

 

 

Primary Sidebar