Skip to content

Adobe Premiere

No Comments on Adobe Premiere

Hits: 211

1.PremiereAdobe Premiere – nelineārā video rediģēšanas programma  – ideāls instruments (instrumentu komplekss) jebkura videomateriāla pēcapstrādei un montāžai. Šo programmu ļoti plaši izmanto daudzi pazīstami kino industrijas profesionāļi. Pasaules vadošie kino un TV industrijas pārstāvji tieši Premiere ir nosaukuši par labāko video rediģēšanas programmu. Būtiska šī video redaktora priekšrocība ir ir tās integrācija ar citiem Adobe produktiem. Vairums profesionālu izmanto sasaisti Premiere + After Effects + Photoshop. Šāds programmu komplekts dod iespēju strādāt ar jebkuras sarežģītības projektiem, veikt jebkuras rediģēšanas un montāžas operācijas gan profesionāļiem, gan amatieriem. Pirmais iespaids par Premiere var būt diezgan mānīgs – nu, ļoooti sarežģīta programma! Bet, jo vairāk Jūs ar to strādāsiet, jo vairāk pie tās vēlēsieties atgriezties. Manuprāt komplekss ietver sevī daudzus tādus instrumentus un iespējas, kas daudzās video apstrādes programmās vienuviet nav pieejamas.

Neskatoties uz to, ka Premiere izstrādātāji pastāvīgi tiecas uzlabot programmas darba virsmu (interface), padarot to maksimāli vienkāršāku un ērtāku apgūšanai, ne katrs tās lietotājs spēj to apgūt patstāvīgi.

Internetā ir pieejams milzīgs klāsts visdažādāko formātu šīs programmas palīgmateriālu. Lai sev nepieciešamo sameklētu, jāpatēre ļoti daudz laika. Varbūt no tālāk ievietotām atsaucēm Jums kaut kas noderēs.

 

NoFilmAdPremiere_PremiumBeatNewBlueFXDigHotCakesadobe_premiere_proVTCPanferoff.ruhomebtnLiveInternet2

 

 

 

 

 

 

 

 

Primary Sidebar