Skip to content

Avid Media Composer

No Comments on Avid Media Composer

Hits: 135

AVID MEDIA COMPOSER – augstākās klases video redaktors profesionāļiem, pmedia-composer-big-2ietiekoši sarežģīts "monstrs", lai tikai pēc ilgstoša un rūpīga mācību procesa un praktisko nodarbību laika spētu novērtēt šīs programmas neierobežotās iespējas un potenciālu. Šis nebūs intuitīvi saprotams video redaktors iesācējiem. Bet, ja Jūs vēlaties video lauciņā kļūt profesionālis, tad šī ir programma, ar kuru sasniegt meistarības kalngalus un sasniegt iecerētos mērķus. 

Avid Media Composer – komplekss risinājums ar papildus iespējām profesionālai video montāžai, kas piedāvā Jums maksimālu inovatīvu instrumentu komplektu radošam darbam un nodrošina  elastību katrā procesa posmā. Programma satur milzīgu dažādu instrumentu komplektu: nelineārā video montāžas tehnoloģija, praktiski jebkura video formāta atbalsts, multi kameru HD montāža un vēl daudz kā cita. Jaunajās Media Composer versijās tās izstrādātāji piedāvā racionalizētu programmas interfeisu, palielinātu produktivitāti un citus uzlabojumus.

2016. gadā tiek solīta Media Composer/First versija, kura būšot bezmaksas. Tā ir Avid Media Coposer racionalizēta versija, pietiekami vienkārša un intuitāvi saprotamāka iesācējiem. Faktiski tas ir pirmais bezmaksas solis ienākšanai kino/video/TV industrijas pasaulē. Protams, salīdzinot ar "lielo brāli", Media Composer/First iespējas būs ierobežotākas. Tā mērķis ir piesaistīt aizvien jaunus interesentus un lietotājus pilnajai versijai.

Tālāk ieskats Interneta resursos Avid Media Composer apguvei.

AVID BLOGSNo Film SchoolPremium BeatStreaming Media ProducerVideoGuys_logoHershlederVimeo ProGenius DVRampantRed Giant3 Play MediaFreddyAvid Screen CastWonder How ToVimeo RuThe Editors Stories

 

 

 

 

 

 

 

Primary Sidebar