Skip to content

Corel Video Studio

No Comments on Corel Video Studio

Hits: 95

corel video studio COREL VIDEO STUDIO – pēc programmas nosaukuma jau ir skaidrs, ka tā ir paredzēta darbam ar video..Šis video redaktors ir nokomplektēts ar visiem iespējamiem instrumentiem video materiāla apstrādei. Neskatoties uz to, ka Corel Video Studio ir paredzēta profesionāļiem, tās darbavirsma (interface) ir tik komfortabla, intuitīvi saprotama, ka būs pa spēkam ikvienam, kurš izjūt aicinājumu izmēģināt spēkus padarboties video apstrādes lauciņā.

Kā līdzīgiem video redaktoriem, piem. PINNACLE, Corel Video Studio interfeisa galvenās cilnes ir Capture, Edit un Share – vispār, manuprāt, programmas interfeiss stipri atgādina Pinnacle Studio, tāpēc tās apgūšana lielas problēmas nesagādas tiem lietotājiem, kam video apstrādes process nav sveša lieta.

Cilne Capture – video materiāla importēšanai no dažādiem avotiem. Tajā skaitā no TV tjūnera, WEB kameras, monitora ekrāna un tml.

Cilne Edit – video, audio, grafikas rediģēšanai un apstrādei ar programmā iebūvētiem efektiem, titru un pāreju pievienošanai. Tātad, tieši šeit top Jūsu filma!

Cilne Share – gatavā video faila saglabāšanai Jums vēlamā formātā datu nesējā vai publicēt Internetā.

Corel Video Studio – manuprāt, samērā vienkāršs video redaktors ar interesantām “rozīnītēm”. Un, kas nav mazsvarīgi, vieglāka un lētāka par saviem “lielajiem brāļiem” – Adobe Premiere, Sony Vegas, Pinnacle Studio u.c.

Video Studio TutorialsCorel Video Studio on YouTubeVideoStudio X9 TutorialsDo it yourself video editing for the enthusiastic amateur.Learn Corel: Introductory Chapter with Paul HoltzСайт технической поддержки Corel CorporationCorel VideoStudio Pro — это комплексный редактор видео, в котором сочетается художественное редактирование, усовершенствованные эффекты, запись с экрана, интерактивное видео для Интернета и решение для создания дисков. В этом уроке мы расскажем о том, как работать с титрами в новейшей программе Corel Video Studio Pro X5.Видеоредактор Corel VideoStudio X8

Primary Sidebar