Skip to content

Pinnacle Studio

No Comments on Pinnacle Studio

Hits: 162

Pinnacle StudioPINNACLE STUDIO – video apstrādes programma visu līmeņu lietotājiem. DVD izvēlnes un paraugi, profesionāli audio un video kontroles rīki, pilns HD apstrādes komplektu cikls ar Blu-ray autorēšanu. Pinnacle jaunākajās versijās ir ne tikai video rediģēšanas iespējas, bet arī augstākā līmeņa kompozīcijas un animācijas efektu pieejamība.

Pinnacle Studio atbalstītie ievades formāti:
Video:
AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1, MPEG-2, DivX, MPEG-4, 3GP(MPEG-4), WMV, Non-encrypted DVD titles
Audio:
MP3, MPA, WAV, AC3
Attēli:
BMP, GIF, JPG, PCX, PSD, TGA, TIF, WMF

Pinnacle Studio atbalstītie izvades formāti:
Video:
AVCHD, Video CD (VCD), S-VCD, HD DVD, DVD, DV, HDV, AVI, DivX, RealVideo 8, Windows Media 9, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, Apple iPod and Sony PSP compatible (MPEG-4)
Audio:
Dolby Digital 2 channel and 5.1 channel.

Darba process programmā ir samērā vienkāršs un to bez problēmām iespējams apgūt iesācējiem. Interfeiss vienkāršs, intuitīvi saprotams. Neskatoties uz to, Pinnacle plaši pielieto arī profesionāļi, jo vienkāršais process ļauj ātri iegūt vēlamo rezultātu.

Procesu var iedalīt trīs posmos:

1. Videomateriāla imports – analogais video no videomagnetofona, vai video kameras (8 mm. VHS u.c.), digitālais video no digitālajām kamerām (DV, Digital8 u.c.), video no dažādiem datu nesējiem (HD, SD u.t.t.), kā arī video imports reālajā laikā no TV, video, WEB kamerām u.tml.

2. Video montāža, rediģēšana – video materiāla izvietošana vēlamajā secībā, izgriežot lieko, tā korekcija. Vizuālo efektu (pārejas, titri, grafika u.c.), papildus audio, fona audio, audio efektu pievienošana. Ja nepieciešams ( gatavais materiāls tiks ierakstīts DVD, Blu-ray, VCD), interaktīvas izvēlnes (menu) izgatavošana.

3. Filmas (projekta) izvade (eksports) izvēlētajā formātā vai datu nesējā (ieraksts diskā).

Interneta resursi:

DiscoveryCenterDeclikVideoIazonStudioVeditorPinnacle Russkaja VersijaRUTUBEP Studio LifePinnacle Studio YouTube

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Primary Sidebar