Dalies ar mīlestību!
 

 

 

 

POĻU NAMSJa Jums vajadzīgi muzikanti – kāzām, dzimšanas dienas ballītei, vienkāršam draugu tusiņam, atpūtas vakaram, zaļumballei, korporatīvai ballītei vai pat kādam lielākam pasākumam, tad Jūs esat nonācis īstajā vietā, jo… grupa POĻU NAMS – tā ir dzīva mūzika visām paaudzēm Jūsu pasākumos visur Latvijā (un ne tikai) no tradicionālā latviešu šlāgera līdz kārtīgiem lecamajiem. 

 

Muzikantu pakalpojumu spektrs mums ir pietiekami plašs – no viena muzikanta līdz lielam sastāvam (ar bungām, basiem un citiem “pribambasiem”  ). Viss pēc Jūsu vēlmēm un iespējām. Nepieciešamības gadījumā pieaicinām viesmāksliniekus. Mūzika bez pauzēm! Muzikantu atpūtas brīžos Jūs priecēs mūsu bagātīgā fonotēka vai vakara vadītājs (ja vēlēsieties). Bet mūsu pamats ir grupa POĻU NAMS.

 

 

Zvaniet, rakstiet – būsim klāt!

 29419780

 uldis.godainis@gmail.com

Mājas lapa pašlaik atrodas rekonstrukcijas stadijā – būs nedaudz savādāks dizains, atjaunots un papildināts saturs un vēl šis tas – pašlaik tikai minimālā informācija, lai vēstītu, ka šajos bargajos laikos, kad galvenais šovs ir aizliedzis mums pulcēties un ballēties, muzikanti joprojām ir dzīvi un pilni enerģijas darboties.

Arī mēs – grupas POĻU NAMS muzikanti – esam pēc Jums noilgojušies! Piespiedu mājsēdi neesam pavadījuši dīkā. Strādājam pie repertuāra, pilnveidojam sevi un mūsu tehnisko nodrošinājumu un gatavojamies “brīvlaišanai” 😆 . Jo… muzikanti ir nemierīga tauta un mūzika ir neārstējama slimība!

UZ  TIKŠANOS!

Views: 488

POĻU NAMS – Dzīva mūzika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top