POĻU NAMS šodien

Dalies ar mīlestību!

Grupa POĻU NAMS šodien – dzīva mūzika Jūsu pasākumos!

Poļu Nams šodienPOĻU NAMS šodienMuzikantu pakalpojumu spektrs mums ir pietiekami plašs – no viena muzikanta līdz lielam sastāvam (ar bungām, basiem un citiem “pribambasiem”  ). Viss pēc Jūsu vēlmēm un iespējām. Nepieciešamības gadījumā pieaicinām viesmāksliniekus. Bet mūsu pamats ir grupa POĻU NAMS.

Par grupas pirmssākumiem šajā lapā

Šeit grupa POĻU NAMS šodien.

Joprojām grupā darbojas viens no tās dibinātājiem – ULDIS GODAINIS – balss, sintezatori, ģitāra u.c. instrumenti. Grupas labskanīguma aprūpētājs, pogu spaidītājs, vadu un visa kā cita vilcējs – MĀRIS BURMISTRIS – saukts Brigadieris.

Esam pieredzējuši muzikanti, jo mūzikas lauciņā dažādos sastāvos, žanros un statusos darbojamies jau no pagājušā gadsimta 80-tajiem gadiem. Visu šo gadu laikā ir nospēlēti neskaitāmi pasākumi – koncerti, festivāli, kādreiz populārie estrādes svētki, balles, zaļumballes un ballītes, jubileju pasākumi, korporatīvie un draugu tusiņi,kāzas un, nu, jā – arī bēres. Vārdu sakot – dzīva mūzika visiem dzīves gadījumiem.

Grupas, kurās gadu gaitā esam ņēmuši dalību, ir bijušas visdažādākās, bet nu jau daudzus gadus “maskējamies” zem nosaukuma POĻU NAMS. Nu, jā – arī POĻU NAMS laiku gaitā ir piedzīvojis visādas pārmaiņas, bet izdzīvojis. Kāpēc tāds nosaukums, par to citā lapā. Šeit tikai Alda Drēģera teikto: – Tu to nosaukumu izdomāji, Tev tas arī jāpatur! Tā, lūk!

Par prieku Jums un par prieku mums strādājam no sirds – bez haltūras, labskanīgi un interesanti. Pēc Jūsu vēlmēm ir iespēja saskaņot repertuāru, lai Jūsu pasākumā skanētu Jūsu iemīļotās melodijas. Vakara gaitā iespējamas dažādas aktivitātes, ja nepieciešams, pieaicinām profesionālu vakara vadītāju. Muzikantu atpūtas brīžos skan ierakstu mūzika (fonotēkā ir gandrīz viss iespējamais un neiespējamais) – galda piederumu un glāzīšu škindoņu nedzirdēsiet..

Grupa POĻU NAMS šodien – kvalitatīva skaņa (varam nodrošināt apskaņošanu sākot no maza krodziņa līdz brīvdabas estrādei) un bilde – tas par gaismām! Ja ir vēlēšanās, varam piedāvāt karaoke un brīvo mikrofonu.

Un, kā teica kāds mans kolēģis – arī pasākuma beigās būsim skaidrā!

 

Lai gūtu priekšstatu par mūsu skanējumu, piedāvāju paklausīties dažas pašu radītas dziesmas no POĻU NAMA repertuāra. Pasākumos, protams, spēlējam pieprasīto repertuāru, cenšoties katram izpildījumam pievienot kādu īpašu skanējumu.

Sāksim ar, manuprāt, nelielu rozīnīti. Mums ir pievienojusies mana meita  – ASTRA GODAINE.

Astra ar mūziku draudzējas jau no mazām dienām un es ceru, ka šī mīlestība nekad nebeigsies. Kādā kvalitātē tā izpaudīsies turpmāk, tas Astras ziņā. Pagaidām viņa kuplina “POĻU NAMA” sastāvu – tāpēc arī atļāvos to teicienu par rozīnīti. ASTRAS ziņā ir dziesmas angļu valodā (un ne tikai), kā arī tā mūsu repertuāra daļa, kas vairāk iet pie sirds tai paaudzei, kura tajā laikā, kad mēs, vecie buki, jau deldējām skatuves dēļus un jaucām meitenēm prātus, vēl nebija pat ieprogrammēta.

Jūsu uzmanībai dažas Astras kaverversijas. Pati rakstīja, pati filmēja – viss mājas apstākļos.

Ievērtējiet!

Gribu izmantot dienesta stāvokli un pateikt lielu paldies vokālai pedagoģei, bērnu un jauniešu populārās vokālās studijas APRĪĻA PILIENI dibinātājai, pasniedzējai un dvēselei NIJOLEI BEREZINAI.

 

NIJOLE, TU ESI ZELTS! PALDIES TEV!

 

Iepriekš apsolītais. Lai skan grupas Poļu Nams – audio. Šeit gan dzirdēsiet tikai mūsu autordziesmas, bet kopējais mūsu skanējums, kā skan grupa POĻU NAMS šodien, būs nojaušams. Izpildītāji gan tie paši, kurus dzirdēsiet savā pasākumā. Protams, klāt vēl Astras balss. Un, ja vēlēsieties – arī kāds viesmākslinieks.

Views: 405

Scroll to top