Adobe After Effects

SATURS:
Dalies ar mīlestību!

 

Adobe After Effects

ADOBE AFTER EFFECTSprogramma, kas lietotājiem ļauj izveidot animāciju un citus grafisko projektu specefektus. Grafiskie dizaineri to izmanto, lai saviem projektiem pievienotu slāņveida animāciju. After Effects ir daļa no Adobe komplekta un tāpēc ir saderīga ar citām Adobe programmām. 

Amerikāņu izstrādātāja Adobe Systems programmatūras produkti ir zināmi jebkuram datora īpašniekam, piemēram, Photoshop. Pat tās versijas, kas paredzētas plašam amatieru lietotāju lokam, izceļas ar augstu veiktspēju un plašu funkcionalitāti. Tātad, runājot par uzņēmuma radītajām profesionālajām programmām, varat būt pārliecināti, ka piedāvātā programmatūra ir vismaz ļoti laba. Pierādījums tam ir lieliskais profesionālais video redaktors Adobe After Effects.

Kā norāda nosaukums, galvenās jomas, uz kurām šī lietojumprogramma ir vērsta, ir kompozīcija, dažādi darbi ar animāciju un grafiskā tipa efektu radīšana. Citiem vārdiem sakot, ja Jums ir nepieciešama video rediģēšanas/apstrādes programma ar efektu pievienošanu, tad Adobe After Effects ir tieši tas, kas jums nepieciešams.

Jau rediģētajos videoklipos Adobe After Effects ļoti bieži tiek izmantots, lai veiktu kvalitatīvu krāsu korekciju, pievienotu dažādus specefektus un veiktu jebkādu nepieciešamo pēcapstrādi. Varam teikt, ka After Effect kvalitāte un iespējas ir uzstādījis jaunu standartu līmeni gan vizuālo efektu, gan grafiskās animācijas jomā. Apgūstot visu jaudīgo, bet tajā pašā laikā precīzu un ātru programmatūras rīku komplektu, lietotājs var uzklāt videoklipam augstas kvalitātes un augstas sarežģītības līmeņa animācijas specefektus. To bieži izmanto filmās un prezentācijās.

Jāatzīmē, ka Adobe programmatūras produkti, tostarp jaunākās versijas, izceļas ar augstu integrācijas līmeni, un Adobe After Effects nebija izņēmums no šī noteikuma: programma ir cieši integrēta ar tādiem uzņēmuma produktiem kā Illustrator, Photoshop un Windows operētājsistēmu lietotāji arī varēs izmantot visas priekšrocības, ko sniedz sadarbība ar Adobe Premiere Pro (populārs video redaktors, kas ir analogs slavenajam Sony Vegas). Šīs integrācijas rezultātā tehnoloģiskais process pārvēršas par nepārtrauktu un aizraujošāko radošo pieredzi.

Daudzas no Adobe After Effects funkcijām uzreiz pamana tās lietotāji. Viņuprāt, ir īpaši svarīgi, lai:

  • lietojumprogramma piedāvā plašu iebūvēto animāciju, video efektu un sākotnējo iestatījumu klāstu;
  • programma efektīvi strādā ar ievērojamu skaitu slāņu, kas var ietvert ne tikai attēlus, tostarp caurspīdīgus, bet arī video;
  • programmai ir jaudīgs 3D dzinējs darbam slāņu telpā;
  • lai izsekotu jebkuru kompozīcijas punktu kustībai un veidotu to trajektorijas, programmā iekļauts funkcionāls izsekotājs.  Turklāt lietotājiem ir vēl viena patīkama un ārkārtīgi ērta programmatūras funkcija – viņi var pielāgot programmatūras saskarsni(interface) pēc saviem ieskatiem. Tas ir ļoti svarīgi, un daudzi lietotāji ļoti novērtēja šo iespēju, jo, pielāgojot darbvietu sev, tiek ietaupīts daudz laika un nervu. Cita starpā varam atzīmēt iespēju mainīt atrašanās vietu rīku paneļos, kā arī mainīt atsevišķu Adobe After Effects saskarsnes elementu spilgtumu. Jāpiemin arī fakts, ka After Effects redaktora struktūrā ir integrēti rīki, kas ļauj efektīvi salikt trīs un divdimensiju objektus, kas ļauj ne tikai apstrādāt esošo animāciju, bet arī to izveidot. no nulles – lai video secībai pievienotu dažādus specefektus. 

Lietotājam vienmēr ir iespēja savus gara darbus renderēt tīklā. Ņemot vērā to, ka Adobe After Effects ir pieejams ievērojams uzlaboto rīku klāsts, kas ļauj dažādos veidos apstrādāt attēlus, lietotājam ir atsevišķu fragmentu ģenerēšanas sistēma, vairāk nekā trīs desmiti papildu efektu, visi JS rakstīšanai nepieciešamie rīki, skripti, kā arī nepieciešamie audio efekti. Programmas lietotājiem ir pieejami vairāk kā seši desmiti jaunu specefektu, tostarp Light Sweep un Particle World. Viņu rīcībā ir divarpus simti teksta slāņu animācijas iespēju, kuras izstrādājuši profesionāli dizaineri.

No izstrādes komandas viedokļa viņu prāta bērnam ir vismaz viena būtiska atšķirība no jebkuras līdzīgas programmatūras, kas paredzēta darbam ar specefektiem un video rediģēšanu: viņu programmā ir iekļauta megaliela spraudņu (plugins) bibliotēka. Šāda bibliotēka sniedz lietotājam tik neierobežotas iespējas, ka to saturošā lietojumprogramma var pretendēt uz patiesi universālu programmatūras risinājumu. Šīs bibliotēkas klātbūtne padara programmu par ideālu rīku dažādiem drukas darbiem, par lielisku grafiskā dizainera palīgu, kā arī par brīnišķīgu programmatūras apakštipu statisku attēlu rediģēšanai, lai gan, maigi izsakoties, galvenais mērķis ir nedaudz savādāks.

Visas Adobe After Effects redaktora monumentālās programmatūras iespējas ir noteikušas tā lietojumprogrammu klāstu. Šo programmatūru bieži izmanto, lai izveidotu iespaidīgas dinamiskas prezentācijas, kas ietver spilgtus un iespaidīgus 3D efektus. Lietojumprogrammā ir bagātīgs rīku komplekts, lai labi strādātu ar sākotnējiem iestatījumiem un nodrošinātu ērtu projektu pārvaldību. Mēs neesam aizmirsuši tik svarīgu darba aspektu kā titri un cut-off ekrānsaudzētāji videoklipu sākumā – šim nolūkam programmā ir arī pilnvērtīgs rīku komplekts.

Adobe After Effects jauno versiju atšķirīga iezīme ir ērta shēma darbam trīsdimensiju telpās ar kameru, kā arī vēl viena īpaša bibliotēka – šoreiz ar efektiem un fontiem. Turklāt, atšķirībā no analogiem, programma ļauj ne tikai izmantot fontus, bet arī tos izveidot. Visas šīs funkcijas nozīmē, ka nav labāka veida, kā izveidot kvalitatīvu ievadvideo kā Adobe After Effects

 

After Effects.‘Adobe After Effects’  tutorialsWhat is Multi-Frame Rendering in After Effects?Adobe After Effects ,  Premiere Pro , Media Encoder , Windows Manual effects AE , Уроки советы и многое другое. Как работать в Adobe After Effects.Основы After Effects и его интерфейс.профессиональные проекты для Adobe After Effects, графика...Аfter effects уроки Подборка уроков по After Effects. Видео учебники по созданию анимаций 2D персонажей, телевизионных роликов и моушн графики.Уроки After Effects.After Effects. Push your creativity forward with Adobe After Effects tutorials and resources.Motion graphics or visual effects ? Adobe After Effects allows you to do both.After Effect Tutorial.Учебный курс по Adobe After Effect (От новичка до профи).After Effects Tutorials. Improve your post-production skills in After Effects with these step-by-step guides.78+ After Effects уроков для начинающих и про.AEPlug - Уроки After Effects

 

 

 

 

 

 

Visits: 69

Scroll to top