Steinberg Cubase

Spread the love

Steinberg CubaseSteinberg CubaseSTEINBERG CUBASE – viena no visjaudīgākajām profesionāla līmeņa audio apstrādes programmām.

Faktiski jau tā nav vienkārša programma, bet ļoti nopietns programmu komplekss – es pat teiktu, īsta skaņu fabrika. Iespējams, ka iesācējam pirmo reizi atverot šo monstru, tikpat ātri gribēsies to aizvērt. Nu, tik sarežģīts un nesaprotams viss šeit šķitīs. Bet, teikšu, don’t worry! Mazliet pacietības, lielu vēlēšanos, Interneta resursus un – uz priekšu. Viss Jums izdosies. Un rezultāts būs godam nopelnītā balva.

Salīdzinot programmas pirmās versijas ar to, ko autori mums piedāvā šodien tas ir liels izrāviens, jo Steinberg Cubase no vienkārša MIDI redaktora ir kļuvusi par pilnvērtīgu virtuālo studiju. Pirmās Cubase versijas parādījā tālajā 1989. gadā. Sekoja aizvien jauni un jauni papildinājumi un nu jau mums tiek piedāvāta Steinberg Cubase 11, nemaz nerunājot par visādām citādām Steinberg programmām un to versijām. Pieminēšanas vērts noteikti ir arī fakts, ka tieši Steinberg komanda mums ir dāvājusi šodien plaši izmantoto VST (Virtual Studio Technology).

Aktīvo programmas lietotāju vidū lielāku popularitāti ir ieguvušas Cubase 5, Cubase 6, Cubase 7, Cubase 8 un Cubase 9. Faktiski jau ir grūti izsekot visiem jaunumiem, ko piedāvā Steinberg Cubase. Pašlaik, 2021. gada pavasarī, kad top šis ieraksts, ir pieejama Steinberg Cubase 11. Kā saka, viss plūst, viss mainās un jaunumiem ir jāseko līdzi regulāri. Protams, ir profesionāļi, kas ir uzticīgi pārbaudītajām vērtībām un veiksmīgi strādā sev ierastā vidē, kas nav nekas slikts. Tomēr ikvienas radošas personības dabā ir dabiska vēlēšanās, kas attiecīgajā sfērā ir no jauna ieviests. Tā kā – viss Jūsu rokās un katram pēc interesēm un nepieciešamības.

Kā jau iepriekšējās Cubase Steinberg versijas, tā  arī pašlaik jaunākā – Cubase 11 ir pieejama vairākās komplektācijās – Cubase Pro 11, Cubase Artist, Cubase Elements 11, Cubase AI 11 un Cubase LE 11.

Šeit Jūs varat iepazīties ar katras no iepriekš minētām Cubase 11 versiju iespējām un komplektāciju.

Visām Cubase versijām ir vienāda skaņas kvalitāte un lietošanas ērtums, kas padara Cubase par vienu no populārākajiem ierakstu un producēšanas risinājumiem pasaulē. Atkarībā no projektu lieluma un sarežģītības, prasībām pēc funkcijām un budžeta Jūs varat izvēlēties sev piemērotāko Cubase versiju, jeb komplektāciju. Ja atklājat, ka jums ir nepieciešamas papildu iespējas, protams, varat to jebkurā brīdī jaunināt.

Šajā ierakstā es necentīšos aprakstīt plašās programmas iespējas – gan jau katrs pats atradīsiet sev noderīgo. Internetā ir pieejams milzīgs apjoms ar dažnedažādu informāciju Steinberg Cubase lietotājiem – gan iesācējiem, gan pieredzējušiem. Visu to savākt vienuviet nemaz nav iespējams. Šeit tikai nedaudz no, manuprāt, paša nepieciešamākā.

Steinberg Cubase TutorialsSTEINBERG CUBASE TUTORIAL 2020Mastering using Steinberg Cubase 10Online Cubase ClassesCUBASE TUTORIAL Cubase 10.5 New FeaturesMusic Production Masterclass with CubaseCubase 11 Tutorial - Make A Track From Start To FinishSteinberg CubaseCubase10 new Cubase 10 features that you might have missedSteinberg Cubase 6 учебникSTEINBERG Software and Application The Biggest Choice of User Guides and Instruction Manuals - Free DownloadLOOP+ / STUDIO / DAW TUTORIALS / CUBASEFree Steinberg Cubase Video TutorialsSteinberg Cubase LessonsУроки Cubase для начинающихКУРСЫ И УРОКИ ПО CUBASECubase Pro 10.0.40  Руководство пользователяSteinberg Cubase для начинающихУроки CubaseУчебник CubaseВидеоуроки по аранжировке в CubaseИзучаем Cubase - создание проектаУроки CubaseCubase с нуля до профессионала

Hits: 25

Scroll to top