Adobe Premiere

Dalies ar mīlestību!
Adobe PremiereAdobe PremiereAdobe Premiere – nelineārā video rediģēšanas programma  – ideāls instruments (instrumentu komplekss) jebkura videomateriāla pēcapstrādei un montāžai. Šo programmu ļoti plaši izmanto daudzi pazīstami kino industrijas profesionāļi.

Pasaules vadošie kino un TV industrijas pārstāvji tieši Adobe Premiere ir nosaukuši par labāko video rediģēšanas programmu. Būtiska šī video redaktora priekšrocība ir ir tās integrācija ar citiem Adobe produktiem. Vairums profesionāļu izmanto sasaisti Premiere + After EffectsPhotoshop. 

Šāds programmu komplekts dod iespēju strādāt ar jebkuras sarežģītības projektiem, veikt jebkuras rediģēšanas un montāžas operācijas gan profesionāļiem, gan amatieriem. Pirmais iespaids par Adobe Premiere var būt diezgan mānīgs – nu, ļoooti sarežģīta programma! Bet, jo vairāk Jūs ar to strādāsiet, jo vairāk pie tās vēlēsieties atgriezties. Manuprāt komplekss ietver sevī milzum daudz tādus instrumentus un iespējas, kas daudzās video apstrādes programmās vienuviet nav pieejamas.

Neskatoties uz to, ka Adobe Premiere izstrādātāji pastāvīgi tiecas uzlabot programmas darba virsmu (interface), padarot to maksimāli vienkāršāku un ērtāku apgūšanai, ne katrs tās lietotājs spēj to apgūt patstāvīgi.

Internetā ir pieejams milzīgs klāsts visdažādāko formātu šīs programmas palīgmateriālu. Lai sev nepieciešamo sameklētu, jāpatēre ļoti daudz laika. Varbūt no tālāk ievietotām atsaucēm Jums kaut kas noderēs.

Adobe Premiere CinecomAdobe Premiere EnvatoTutsAdobe PremiereAdobe PremiereAdobe PremiereAdobe Premiere Elegant ThemesAdobe Premiere MixkitAdobe Premiere MastersAdobe PremiereAdobe Premiere No Film SchoolAdobe Premiere Kursi OnlineAdobe PremierePremiere UrokiAdobe PremiereRuAdobe UrokiPremiere Ru VissPremiere ruPremiere RuAdobe Premiere Premium BeatAdobe Premiere Specky BoyAdobe Premiere Skill ShareAdobe Premiere Creative BloqAdobe Pemiere Pro TutorialsAdobe Premiere

Views: 110

Scroll to top