Grafika

Dalies ar mīlestību!
GrafikaGrafika, neapšaubāmi, ir viena no neatņemamām multimedia komponentēm. Faktiski jau ikvienam datorlietotājam vairāk vai mazāk nākas saskarties ar kādu no grafikas programmām. Arī vienkāršai attēlu vai fotogrāfiju aplūkošanai Jums būs nepieciešama kāda no grafikas lietotnēm. Un, ja vēlēsieties attēlu palabot, būs vien jāpiemeklē kāds grafiskais redaktors. 

Programmu klāsts darbam ar attēliem ir ārkārtīgi plašs. Viss ir atkarīgs no mērķa, ko Jūs vēlaties sasniegt. Vai tā ir fotogrāfiju vai attēlu apstrāde, vai Jūs vēlaties kaut ko zīmēt paši, vai izveidot kādu fotokolāžu, vai izmēģināt spēkus 3D grafikā, vai varbūt radīt pavisam kaut ko citu saistītu ar grafiku. Šeit neliels ieskats tikai dažās no Jums varbūt noderīgām programmām Jūsu mērķu sasniegšanai.

Ir pieejama vesela gūzma bezmaksas grafikas apstrādes programmas, bet es šeit pievērsīšos tikai populārākajām profesionālajām no tām. Kuru izvēlēties – Jūsu ziņā, jo viss atkarīgs no mērķa, ko vēlaties sasniegt.

Tātad, neliels apskats un nedaudz no interneta resursiem.

ADOBE PHOTOSHOP

GrafikaAdobe Photoshop – pasaulē labākā attēlveidošanas un noformējuma lietojumprogramma. Photoshop ir gandrīz katra radošā projekta pamats. Strādājiet gan datorā, gan mobilajās ierīcēs, lai izveidotu un uzlabotu savus fotoattēlus, tīmekļa un mobilo programmu noformējumus, 3D ilustrācijas, videoklipus un vēl daudz ko citu. Ir pieejamas arī Photoshop online versijas.

ADOBE ILLUSTRATOR 

GrafikaAdobe Illustrator  – vektorgrafikas lietojumprogramma, kas ļauj veidot logotipus, ikonas, skices, tipogrāfiskos risinājumus un sarežģītas  ilustrācijas drukāšanai, tīmeklim, interaktīvajai videi, video un mobilajām ierīcēm.

 

COREL DRAW

GrafikaCorel Draw –  vektorgrafikas lietojumprogramma – pazīstamākais no korporācijas Corel produktiem. Izcila programma kā profesionāļiem tā amatieriem. Ideāla kompjūtergrafikai, ilustrācijām, maketiem, logotipiem, brošūrām, reklāmas prospektiem, WEB dizainam u. tml. Salīdzinoši vienkāršā sarežģītas grafikas projektu realizācija ir veicinājusi Corel Draw popularitāti lietotāju vidū. 

Views: 35

Scroll to top