Video apstrāde

Dalies ar mīlestību!
Video apstrādeNav īpaši sarežģīti izveidot interesantu video filmiņu no Jūsu video, foto u.c. materiāla. Galvenais – izvēlēties īsto programmu iecerētā īstenošanai. Šeit neliels ieskats populārākajās (un labākajās) video apstrādes un producēšanas programmās. Nebūs gan bezmaksas programmu apraksti. Ar tām, ceru, tiksiet galā paši.

Ja Jums nepieciešams samontēt klipu no video fragmentiem un attēliem un vēl pievienot atbilstošu mūziku, tekstu un efektus, Jums būs nepieciešama video apstrādes un rediģēšanas programma. Jūs varat izvēlēties kādu no tālāk minētajām programmām (vai varbūt piemeklēt kādu citu), bet katrai no tām ir savas īpatnības, iespējas un, vairāk vai mazāk, atšķirīgs apstrādes un rediģēšanas process.

Lai atvieglotu Jūsu izvēli, dažas no pasaulē par labākajām atzītām video apstrādes programmām.

ADOBE PREMIERE 

Video apstrādeADOBE PREMIERE – profesionāļu vidū plaši iecienīta video apstrādes programma. Adobe Premiere iespējams bez pārkodēšanas importēt un apstrādāt visdažādāko formātu video materiālus, tai skaitā importēšanas iespēja no vairākām video kamerām vienlaicīgi. Viss nepieciešamais profesionālas kvalitātes video montāžai, krāsu autokorekcija, simtiem vizuālo un audio efektu. Ar integrētā Creative Cloud servisa palīdzību Adobe Premiere iespējams papildināt ar jaunām funkcijām.

Rekomendēju!

ADOBE AFTER EFFECTS 

Video apstrādeADOBE AFTER EFFECTS – programma video un dinamisku attēlu rediģēšanai, digitālo specefektu pielietošanai u.tml. After Effects visbiežāk tiek izmantota reklāmas rullīšu, mūzikas klipu, TV un filmu titru, animācijas (WEB un TV) izgatavošanai u.t.t. Šodien After Effects izgatavotos paraugus mēs varam redzēt it visur – no mobilo telefonu dinamiskajiem attēliem līdz WEB lapu animācijai. Tik plaša AE popularitāte un pieprasījums galvenokārt ir saistīts ar programmas plašo un elastīgo dažādu instrumentu klāstu. Par After Effects priekšrocību uzskatāma arī tās integrācija ar citām populārām multimedia programmām un instrumentiem.

SONY VEGAS

Video apstrādeSONY VEGAS – profesionāla video montāžas un rediģēšanas programma. Programmas ērtais interfeiss, universalitāte un plašais profesionālo instrumentu klāsts ir izvirzījis Sony Vegas video redaktoru līderpozīcijās. 

Sony Vegas izstrādātāji tiešām pastrādājuši godam. Programmas galvenā priekšrocība ir tās ērta apgūšana un ērts darba process ar to .Sony Vegas lieliski noderēs gan pieredzējušam profesionālim, gan iesācējam.

PINNACLE STUDIO

Video apstrādePINNACLE STUDIO – gan profesionāļu, gan amatieru vidū ļoti populārs videoredaktors. Programma diezgan apjomīga (N-tie Gb) – toties satur visus nepieciešamos instrumentus teicama rezultāta sasniegšanai. Bagātīgs video efektu un pāreju  klāsts, audio, video, titru un attēlu  rediģēšanas iespējas, neizmantojot citas multimedia programmas u.t.t. Vārdu sakot – viss vienā!

Salīdzinot ar citām video apstrādes programmām interfeiss ļoti vienkāršs (manuprāt) – intuitīvi saprotams.

AVID MEDIA COMPOSER

Video apstrādeAVID MEDIA COMPOSER – pasaules labākais risinājums kinofilmu un video montāžai. Ar šīs programmas palīdzību ir radītas tādas filmas kā “Avatars”, “The Dark Knight”, “Transformers”, “The Chronicles of Narnia” un daudzas citas. Ja Jūs vēlaties radīt kaut ko līdzīgu, Jums nāksies rūpīgi iepazīties un apgūt Avid Media Composer funkcionalitāti – instrumenti un efekti šeit ir simtiem. Formāta 4K atbalsts, jauni krāsu standarti, background rendering u.t.t. Optimālākais video montāžas risinājums!

GRASS VALLEY EDIUS

Video apstrādeGrass Valley EDIUS – profesionāls video redaktors. Programma atbalsta praktiski visus pieejamos video formātus, tai skaitā 4K, 3D un HD, pie tam tie ir savstarpēji montējami – bez pārkonvertēšanas. Neierobežots celiņu skaits un, kas nav mazsvarīgi – fantastisks apstrādes ātrums. Faktiski Edius strādā reālajā laikā.

No profesionālajiem video redaktoriem Grass Valley Edius gan nav tik pazīstama kā Adobe Premiere, Sony Vegas vai Pinnacle Studio – tomēr iespēju un ražīguma ziņā tā no šiem monstriem nemaz neatpaliek un vienā otrā parametrā pat ir pārāka. Edius aktīvi tiek izmantota mūzikas klipu, īsfilmu, TV sižetu veidošanā.

Iesaku pamēģināt!

COREL VIDEO STUDIO 

Video apstrādeCOREL VIDEO STUDIO – profesionāls video redaktors, kas sava intuitīvi saprotamā interfeisa (interface), jeb darba virsmas un daudzo instrumentu dēļ pieejams plašam lietotāju lokam. Programmā ir iestrādāts plašs izziņas materiāls, kas jau darba procesā palīdzēs Jums apgūt jebkuru materiāla apstrādes operāciju. Projektus iespējams veidot pēc jau gataviem šabloniem, apstrādāt/rediģēt laika skalā (timeline) kā arī kombinēt fotogrāfijas, video un audio materiālu vairākos celiņos (track) vienlaicīgi.

 

CapCut

Visits: 85

Scroll to top